Přijeďte k nám


Dovolte prosím, abychom Vás seznámili s kompletními kontakty na naší soukromou zubní kliniku KOMFORT DENTAL s.r.o. a současně Vás informovali, jak se na naší kliniku dostanete.Naše zubní klinika se nachází na Žižkově na Seifertové ulici č. 48 / 840 v 1. patře činžov-ního domu přímo u zastávky LIPANSKÁ kde staví tramvaje č. 5 , 9 a 26.

Popis cesty tramvají od různých stanic metra

1. Stanice metra - FLORA (trasa A):
od této stanice metra pojedete tramvajemi č. 5 , 9 nebo 26 směrem Žižkov a vystoupíte na druhé zastávce s názvem LIPANSKÁ. Po vystoupení z tramvaje přejdete přes koleje na druhý chodník a půjdete ca 30 m ve směru odjíždějící tramvaje a dojdete přímo před dům č. 48 / 840, kde se v 1. patře nachází naše zubní klinika. Po zazvonění na zvonek s označením zubní ordinace budete vpuštěni do domu a po vystoupení do 1. patra pak vstoupíte do recepce naší zubní kliniky.

2. Stanice metra – HLAVNÍ NÁDRAŽÍ (trasa C):
od této stanice metra pojedete tramvajemi č. 5 , 9 nebo 26 směrem Žižkov a vystoupíte na druhé zastávce s názvem LIPANSKÁ. Z tramvaje vystoupíte přímo před domem č. 48 / 840 kde se v 1. patře nachází naše zubní klinika. Po zazvonění na zvonek s označením zubní ordinace budete vpuštěni do domu a po vystoupení do 1. patra pak vstoupíte do recepce naší zubní kliniky.

3. Stanice metra – VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ – MŮSTEK:
(výstup/nástup uprostřed Václavského nám. (trasa A,B): od této stanice metra pojedete tramvajemi č. 5 , 9 nebo 26 směrem Žižkov a vystoupíte na čtvrté zastávce s názvem LIPANSKÁ. Z tramvaje vystoupíte přímo před domem č. 48 / 840 kde se v 1. patře nachází naše zubní klinika. Po zazvonění na zvonek s označením zubní ordinace budete vpuštěni do domu a po vystoupení do 1. patra pak vstoupíte do recepce naší zubní kliniky.

Popis cesty autem
1. V případě příjezdu po magistrále (od Brna) minete po pravé straně hlavní nádraží za kterým sjedete prvním sjezdem vpravo a přijedete na světelnou křižovatku (u Bulhara), kde se zařadíte do pravého pruhu pro odbočení doprava. Po odbočení doprava podjedete železniční most za kterým budete pokračovat stále rovně podél tramvajových kolejí kde již začne Seifertova ulice. Přejedete 2 světelné křižovatky za kterými cca po 800 m na pravé straně přijde činžovní dům č. 48 / 840, kde v 1. patře se nachází naše zubní klinika. Parkovat lze přímo před domem na druhé straně silnice kde je k dispozici placené parkoviště.

2. V případě příjezdu po magistrále (od Teplic) sjedete vpravo sjezdem směr Masarykovo nádraží a přijedete na světelnou křižovatku kde se zařadíte pro odbočení doleva směrem Žižkov. Za křižovatkou při odbočení vlevo podjedete magistrálu a budete pokračovat rovně pod železniční most za kterým budete pokračovat stále rovně podél tramvajových kolejí kde již začne Seifertova ulice. Přejedete 2 světelné křižovatky za kterými ca po 800 m na pravé straně přijde činžovní dům č. 48 / 840, kde v 1. patře se nachází naše zubní klinika. Parkovat lze přímo před domem na druhé straně silnice kde je k dispozici placené parkoviště.

Na Vaší návštěvu se těší kolektiv
KOMFORT DENTAL s.r.o.
Ordinační hodiny

Po: 08:00 – 16:00*
Út: 08:00 – 16:00*
St: 08:00 – 18:00
Čt: 08:00 – 16:00*
Pá: 08:00 – 14:00
*) dále dle dohody